top of page
wesele1.jpg

SLOWwesele

#łączyludzi

Hej!

Mam na imię Magdalena i szalenie mi miło gościć Ciebie przy wspólnym stole.

Jestem osobą ciekawą świata oraz ludzkich historii. Kręcą mnie rzeczy i wydarzenia odbiegającej od przyjętych norm. Lubię zaskakiwać i wychodzić poza utarte szablony i to właśnie nieodparta potrzeba celebrowania życia w najprostszy sposób, sprawiła, że spotykam się z Tobą przy wspólnym stole. Wkraczając w ten świat w pakiecie z jedzeniem dostajesz uśmiech, ciepło oraz wspólnotę.

_MG_7620-2.jpg
Razem stworzymy niezapomniane wspomnienia

Slow wedding to przede wszystkim przyjęcie pełne luzu, organizowane w zgodzie z naturą i z własnymi przekonaniami.

Gorączka ślubnych przygotowań udziela się każdej parze młodej, ale wtedy warto wziąć kilka głębokich oddechów i powiedzieć sobie… slow down!

_MG_7620-2.jpg

SLOWwesele

Eventy

01

Gdzie kucharek sześć…

Macie już świetne miejsce, dekoracje, stoły, zaproszonych gości, ale brakuje Wam jedzenia ?
Możecie zamówić roślinny catering na swoje wesele. Wspólnie ustalimy menu na podstawie sezonowych produktów tak, aby każdy wyszedł z tego wesela SYTY.

02

Potrzebujemy częściowej pomocy

03

Pomogę w znalezieniu miejsca, aranżacji stołów i przede wszystkim jedzenia. Na stole Wasi goście znajdą dania kuchni wegetariańskiej oraz wegańskiej. Ilość jedzenia będzie dostosowana do ilości gości i długości imprezy tak, aby żaden okruch się nie zmarnował.

Pełna organizacja slow wesela

Odkładam fartuch do szuflady i zajmę się organizacją i koordynacją dnia Waszego ślubu. Zadbam, abyście mogli skupić się wyłącznie na świętowaniu, zdejmując z Was ciężar przygotowań i decyzji, które niejednokrotnie należy podjąć przy organizacji wesela.

brand_element_2_edited.png
Trafiliśmy na SYTObrunch na instagramie. Po pierwszym udziale w wydarzeniu przekonaliśmy się, że to wszystko nie tylko wygląda, ale i smakuje (i to jak!!!). Wiedzieliśmy też, że ta forma wpisuje się w naszą wizję wesela idealnego.

 

Magda była pełna otwartości na nasze potrzeby, służąc dobrą radą, stosując najlepsze rozwiązania, zorganizowała dla nas najcudowniejszy weselny brunch ogrodowy. To był bajkowy dzień pełen uśmiechów, zachwytów i pysznego wege jedzonka. Dziękujemy!

Justyna & Błażej

SLOWwesele

Dlaczego oferta SLOWwesele jest dla Ciebie:

1

stresuje Cię organizacja i chcesz oddelegować, jak najwięcej zadań z listy

2

nie chcesz, aby Twoje wesele wyglądało, jak każde inne

3

chcesz spędzić ten dzień z najważniejszymi dla Ciebie osobami, w kameralnym gronie, na totalnym luzie

_MG_6758.jpg

4

zależy Ci na estetycznym podaniu i ciekawym jedzeniu.

5

szukasz osoby z doświadczeniem, która zadba o najmniejszy szczegół

6

marzysz o nietuzinkowym miejscu, z dala od klasycznych domów weselnych, ale brak Ci czasu na poszukiwanie igły w stogu siana

bottom of page